• TASUTA tarne al 100€

 • Osmo Uviwax® UV-kaitsega 0.75l

  58 47 km-ta

  Värvitu või läbipaistev, siidjas vahataoline viimistlusvahend sisetöödeks. Osmo Uviwax® õlivahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv. Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab paisumist ja kokkutõmbumist. Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160). Osmo Uviwax UV- kaitsevaha kaitseb puitu UV-kiirguse kahjuliku mõju eest. Puidu kolletumine väheneb oluliselt ning loomulik hele puidu toon säilib pikema aja jooksul.

  4 laos

  Kirjeldus

  SOBIB KASUTAMISEKS
  Osmo Uviwax® UV-kaitsega sobib kasutamiseks eraldiseisva viimistlusvahendina puitpaneelidele, lagedele, samuti ka kappidele ja ustele. Sobib ka tööstulikult viimistLetud Osmo Uviwax® UV-kaitsega puidupindade renoveerimiseks (saetud servade ja kruvi aukude ülevärvimine, lisaliistud, lauad jne.).

  KOOSTISAINED
  Polümeeridispersioon, vahad ning UV-kaitse lisaaineid. Lahusti: vesi Toode vastab EL määruse (2004/42/EU) kohaselt max. VOC sisaldus 130gr/l (Cat A/e (2010)). HOIUSTAMINE Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

  TEHNILISED ANDMED
  Erikaal (tihedus): 1.05-1.15 g/cm³
  Viskoossus: 20-35s DIN EN ISO 2431/3 mm
  pH väärtus: 8.1-8.9
  Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu

  HOIUSTAMINE
  Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

  KATVUS
  1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 16 m²
  Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

  HOIATUS
  Hoidke eemale laste käeulatusest. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga.Vältida pihustusaurude sissehingamist. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Tagada töötamise ajal hea ventilatsioon. Avada purk ettevaatlikult. Vältida toote sattumist keskkonda. Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Ohutuskaarti küsida eraldi.

  JÄÄTMEKÄSITLUS
  Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi