MONTONIO JÄRELMAKS: üks taotlus- mitu pakkumist.

Kasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad pakkumise mitmelt

krediidiandjalt. Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks.

 

Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad mitmelt

krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Tutvu tingimustega ning vali enda jaoks sobivaim.

Järelmaksu tingimused:

  • Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
  • Periood 3–60 kuud
  • Intress alates 9.9% algsummalt

 

 

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 22,22€ ja krediidi kulukuse määr on 30,45% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 400 €, sisse-makse 0%, intress 9,9% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 9€, igakuine kontohaldustasu 1,5€ järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena. Maksete ja tagasimaksete summa 533,21€. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

 

MONTONIO SPLIT : üks suur ost- kolm väikest makset

Kasuta maksmiseks Montonio Split lahendust – maksa ostu eest samal kuul hiljem või kolme kuu jooksul kolmes võrdses osas.

 

Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio Split. Ostu eest saad tasuda 30 päeva pärast, kahes osas kahe kuu jooksul või kolmes osas kolme kuu jooksul. Soovi korral saad kogu ostusumma enne tähtaega vabalt valitud ajal korraga ära maksta.

 

Tutvu tingimustega ning kinnita ost:
• Ostukorvi maksumus alates 30€

  • Periood 1-3 kuud
  • Intress 0%
  • Lepingutasu 0€
  • Lisatasud 0€

 

Teenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 33 € järgmistel näidistingimustel: ostusumma 99 €, tagasimakse periood 3 kuud, intress 0%, lepingutasu 0 €, igakuine haldustasu 0 €. Maksete kogusumma on 99 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

VISA / MASTERCARD PANGAKAART

Pakume oma klientidele turvalist pangakaardiga tasumise võimalust. Verified by Visa ja MasterCard SecureCode kaitseb sinu kaarti topelt: esiteks kuvatakse sinu isiklik tervitussõnum ja teiseks pead ostu sooritamiseks sisestama oma salasõna. Tähelepanu! Pangakaardiga tasumiseks peab sinu pangakaart olema seotud turvalise internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Pangakaardi seotust programmiga saad kontrollida oma internetipangas.

 

PANGALINK

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbank, SEB, Luminor, LHV ning Coop panga klientidele. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse sind peale tellimuse vormistamist sinu poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnita makse ning vajuta seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et sinu poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta . Epoksiid.ee e-poe ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte. Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajuta kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning sinu tellimuse täitmine viibib asjatult.

 

ETTEMAKSU ARVE

Parim lahendus sulle, kui soovid tasuda mitmes osas, edastada info tasumiseks kolmandale isikule või tasuda e-arvega. Kui valid selle makseviisi, siis saadame sulle pärast tellimuse kinnitamist e-postiga ettemaksu arve ja vajadusel ka e-arve.
Ettemaksu arve tasumiseks on sul aega 1 tööpäev ning seda võid tasuda ühekorraga või mitmes osas. Maksekorraldusele palume sul märkida arve nr- see kiirendab ja lihtsustab oluliselt sinu tellimuse täitmist. Kui arve kogusumma on laekunud FS ESTONIA OÜ kontole, edastame sulle kinnituse, et tellimus on töösse pandud, ja seejärel tarnitakse sinu tellimus vastavalt sinu poolt valitud tarneviisile.
Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 1 tööpäeva jooksul, loeme seda sinu sooviks ostust loobuda ning tühistame sinu tellimuse.