• TASUTA tarne al 100€

 • Meist

  Oleme 100% eestimaisel
  erakapitalil põhinev ettevõte.

  Jaama 43, Tartu, oleme avatud: E-N 10:00 - 18:00 R 10:00 - 15:00 L, P suletud!

  Müüme, toodame ja arendame epoksiidvaigu süsteeme.

  Epoksiid.ee on asutatud 2020. Aastal. Oleme 100% eestimaisel erakapitalil põhinev ettevõte. Müüme, toodame ja arendame epoksiidvaigu süsteeme.

  Epoksiidvaik on mitmekülgne ja vastupidav sünteetiline polümeermaterjal, mida kasutatakse laialdaselt erinevates rakendustes. See koosneb kaheosalisest süsteemist, vaigust ja kõvendist, mis omavahel segades läbivad keemilise reaktsiooni, mille tulemuseks on tugev, selge ja kleepuv segu.

  Epoksiidvaik on tuntud oma suurepärase nakkuvuse, kõrge tugevuse ja kemikaalide vastupidavuse poolest.

  Epoksiidvaik on tuntud oma suurepärase nakkuvuse, kõrge tugevuse ja kemikaalide vastupidavuse poolest. Seda kasutatakse ehituses, käsitöös, autotööstuses ja paljudes teistes tööstusharudes, sealhulgas mööbli tootmisel, pindade katmisel ja kunstiteoste meisterdamisel.

  Epoksiidvaikude valdkond liigub kiirelt edasi, tehnoloogiad arenevad ning uusi kasutajaid tuleb järjest juurde. Me jälgime pidevalt tehnoloogilisi edusamme, et epoksiidvaikusid edasi arendada ja uusi vaigusüsteeme erinevate rakenduste jaoks luua. Hindame kõrget kvaliteeti ning investeerime pidevalt, et tõusvate trendidega kaasas käia.

  Usume, et kõigi teadmiste ja kogemustega saame olla parimaks partneriks vaikude tootmisel, arendamisel ja koostööl!

  Tutvu toodetega
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi