• TASUTA tarne al 100€

 • OSMO TOP OIL 3058 Värvitu matt 0,125l

  22 18 km-ta

  Õli ja vaha segu – loodud spetsiaalselt kasutamiseks puitmööblil ja (köögi) tööpindadel!

  2 laos

  Kategooriad: ,

  Kirjeldus

  Parima tulemuse saavutamiseks soovitame peale kanda puuvillase lapiga. Kanna õhuke kiht pinnale põhjalikult ja ühtlaselt piki puidusüüd hõõrudes. Jäta kuivama üleöö (vähemalt 8-10 tundi) kindlustades hea ventilatsioon. Korrake protsessi 2-3 korda. Juba õlitatud pindade renoveerimiseks piisab ühest kihist.

  KATVUS
  1L = 24m² üks kiht
  Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

  VIHJE
  TopOil 3058 Värvitu rõhutab puidu tooni (püsiv märg efekt). TopOil 3068 Natural kaitseb puitu peaaegu nähtamatult. Säilib puidu loomulik värvitoon. Tumedal / punakamal puiduliigil jätab TopOil 3068 Natural veidi valkja pinna. TopOil 3061 Akaatsia on kergelt pigmenteeritud, mis annab puidule elegantse välimuse. Liiga paks kiht ja ebapiisav ventilatsioon pikendavad oluliselt toote kuivamisaega. Mööbli sisemus ja sahtlid katta ühekordselt õhukese kihina, kasutades nt. puuvillast lappi. Kui soovitakse suuremat läikeastet, võib pinda peale toote kuivamist poleerida. Igapäevaseks hoolduseks piisab tolmuimejaga või harjaga puhastamisest. Niiskeks pesuks kasutage vee ja Wish-Fix-i (8016) lahust. Tugevate plekkide eemaldamiseks ja pinna värskendamiseks kasutage Osmo Puhastus- ja kaitsevaha (3029) (saadaval ka sprayna).

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi