Osmo Uviwax® UV-kaitsega 0.75l

57.50

Värvitu või läbipaistev, siidjas vahataoline viimistlusvahend sisetöödeks. Osmo Uviwax® õlivahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv. Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab paisumist ja kokkutõmbumist. Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160). Osmo Uviwax UV- kaitsevaha kaitseb puitu UV-kiirguse kahjuliku mõju eest. Puidu kolletumine väheneb oluliselt ning loomulik hele puidu toon säilib pikema aja jooksul.

4 в наличии

Погрузка...

Приметы:__________

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo Uviwax® UV-kaitsega sobib kasutamiseks eraldiseisva viimistlusvahendina puitpaneelidele, lagedele, samuti ka kappidele ja ustele. Sobib ka tööstulikult viimistLetud Osmo Uviwax® UV-kaitsega puidupindade renoveerimiseks (saetud servade ja kruvi aukude ülevärvimine, lisaliistud, lauad jne.).

KOOSTISAINED
Polümeeridispersioon, vahad ning UV-kaitse lisaaineid. Lahusti: vesi Toode vastab EL määruse (2004/42/EU) kohaselt max. VOC sisaldus 130gr/l (Cat A/e (2010)). HOIUSTAMINE Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

TEHNILISED ANDMED
Erikaal (tihedus): 1.05-1.15 g/cm³
Viskoossus: 20-35s DIN EN ISO 2431/3 mm
pH väärtus: 8.1-8.9
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu

HOIUSTAMINE
Toodet on võimalik säilitada 2 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Säilitada temperatuuril 5 kuni 35°C. Vätida toote külmumist.

KATVUS
1 liiter katab ühe kihina ligikaudu 16 m²
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

HOIATUS
Hoidke eemale laste käeulatusest. Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga.Vältida pihustusaurude sissehingamist. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Tagada töötamise ajal hea ventilatsioon. Avada purk ettevaatlikult. Vältida toote sattumist keskkonda. Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Ohutuskaarti küsida eraldi.

JÄÄTMEKÄSITLUS
Vedelaid jäätmeid utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust. Tühjad ja kuivad anumad saab viia taaskasutusse.

Дополнительная информация

Вес 0.125 кг