Be Art Liquid Silicone 1kg

30.00

Be Art Liquid Silicone on vormide valmistamiseks mõeldud kahekomponente silikoon. Kõveneb plaatina abil (platinum).

Poolläbipaistev vedel silikoonvormide valmistamiseks.

LIHTNE SEGAMINE JA VALAMINE: Sisaldab osa A ja osa B, segamissuhe on 1:1 massi järgi. Valage osad A ja B kokku, seejärel segage korralikult. Paremate tulemuste saamiseks segage kindlasti vedelat segu hoolikalt.

SUUREPÄRANE ALGAJATELE: kui olete vormi valmistamisega algaja, on see komplekt ideaalne valik mida proovida! Spetsiaalseid oskusi ega tööriistu pole vaja. Tööaeg tavapärase 5 minuti asemel 60 minutit mis annab rohkem aega vajadusel tööd teha.

PUHASTAMINE: Lekke korral puhastage seebiveega või alkoholiga.

TÖÖAEG: 60min

TAHENEMINE: 6-8h (25-30 kraadi) , võib tahenemist kiirendada 80-120 kraadi juures.

VISKOOSSUS: A komponent 2200±200 mPa.s B komponent 2400±200 mPa.s

21 laos

Loading...

Kirjeldus

Silikoonvormimissegud on vedela silikoonkummi tüüp, mida saab kõvendada plaatina katalüsaatoriga. Tavaliselt kasutatakse neid valuvormide loomiseks materjalide, näiteks epoksü-, polüuretaan- ja polüestervaikude valamiseks. Kõvenenud silikoonvorm moodustab painduva ja vastupidava vormi, mis talub kõrgeid temperatuure ja rõhku, mistõttu sobib see paljudeks rakendusteks, nagu prototüüpimine, tööstuslik tootmine ja kunstivalu. Silikoonvormimissegusid saab pigmenteerida, et luua värvilisi vorme ja tugevdada ka täiteainetega, nagu klaaskiud, et suurendada nende tugevust ja vastupidavust.