Epoxy One Deep Pour 7,5kg

132.00

Epoxy One vaik on Eestis toodetud preemiumklassi epoksiidvaik. Tootmisel on kasutatud kõige kvaliteetsemaid ja puhtamaid tooraineid. Epoxy One on väga madala viskoossusega, mis tagab õhumullide kiire ventileerimise peale segamist. Puhas ja kvaliteetne tooraine annab kristallselge ja kestva läbipaistvuse. Maksimaalne võimalik kogus HALSi ja UV stabilisaatoreid on lisatud kaitseks kolletumise vastu. Tänu kõrgeimale UV-kaitsele saab seda kasutada peaaegu kõikjal. Epoxy One vaigusüsteem on häälestatud lihtsaks kasutamiseks  2:1 (100g vaiku : 50g kõvendit).

Sügava valu kristallselge epoksiidvaik, õhumullideta valamiseks. Madal viskoossus, väga madala odooriga, isevalguv, ventileerib naturaalselt mulle ja kuumakindel kuni +65 ° C

Võimalik valada kuni 100 mm paksust kasutades kuni 10kg epoksiidi. Suuremate valude puhul tuleb kõrgust vähendada.

Projektimüük : epo@fsestonia.ee

Kategooriad: , Sildid: ,
Lastaaminen...

Kuvaus: __________

TARKKAAVAISUUS!

Epoksi, joka on kulkenut kylmästä, voi kiteytyä!

Hartsin kiteytyminen on yleinen ilmiö. Tämä ei tee hartsista pahempaa tai sameampaa. Mitä puhtaampi hartsi, sitä yleisempi kiteytyminen.

Kristalle saab elimineerida, suurendades vaigu temperatuuri umbes 50 -65° C-ni, kuni kõik kristallid on kadunud. Soovitame pakendi panna kuumaveevanni (ca 50-65 ° C), kuid olge ettevaatlik, et pakend oleks tihedalt suletud ja vesi ei saaks vaiguga kokku puutuda. Kontrollige vaiku 10 minuti, 20 minuti, 30 minuti ja 1 tunni pärast. Tavaliselt kulub kristallide eemaldamiseks ja vaigu täielikuks läbipaistvaks muutmiseks vaid 20–40 minutit. Pange tähele, et see ei kahjusta epoksiidi ega mõjuta selle omadusi. Samuti ei kivistu, kuna te pole materjali veel kõvendiga seganud.

Anna hartsin jäähtyä huoneenlämpötilaan ja jatka sitten käyttöä normaalisti.

Käyttää:

Paino-osat: 100g hartsia / 50g kovetetta

Käyttöikä (käsittelyaika): 20 °C:ssa n. 18h

Kovettumisen alkaminen n. 20 tuntia (lämpötilasta riippuen)

Lopullinen lujuus n. 72 tuntia (lämpötilasta riippuen)

Optimaalisin työpaikka suurille valuille (jokikynnykset, ikkunalaudat jne. 10+ kg valutilavuutta) on lämpötila 18-20 ° C, paras 15-16 ° C.

Sega kokku komponendid epoksiidvaik (komponent A) ja kõvendi (komponent B) vastavalt pakendil märgitud kaaluosadele. Epoxy ONE-i kaaluosad on 100:50 ehk 100g vaigule tuleb lisada 50g kõvendit. Segada tuleb korralikult 3-5min kuni epoksiid on ühtlaselt läbipaistev. 99% ebaõnnestunud projektidest tuleneb vähesest segamisest.

Enne segatud epoksiidi vormi valamist võid lasta segul seista mõned minutid, et suurem osa mulle ventileeriks naturaalselt. Vala ettevaatlikult valmissegatud epoksiid vormi. Vajadusel kuumuta pind põletiga, et vabaneda pinnale tekkinud mullidest. Seda võid korrata vajadusel kuni geelistumiseni.

Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi hartsi tulisi sekoittaa vain huoneenlämpötilassa.
Jos hartsi ja kovete ovat liian kylmiä (alle 5 °C), kovettumisprosessi voi hidastua tai jopa pysähtyä.

Epoksikulutuksen kultainen sääntö on 1kg = 1mm = 1m2

Kun työskentelet epoksin kanssa, käytä aina henkilökohtaisia suojavarusteita.

Jos et ole varma, millaista epoksia tarvitset, ota meihin yhteyttä ja autamme sinua selvittämään asian.

Kiinteytetty epoksilujuusluokka on 80 Shore D, DIN ISO7619-1

H302 Haitallista nieltynä.
H314 aiheuttaa vakavia ihon palovammoja ja silmävaurioita.
H315 Aiheuttaa ihoärsytystä.
H317 Saattaa aiheuttaa allergisia reaktioita ihollesi.
H319 Aiheuttaa vakavaa silmien ärsytystä.
H411 Myrkyllistä vesieliöille, pitkäaikaisia vaikutuksia.
H412 Haitallista vesieliöille, pitkäaikaisesti vaikuttava.

1 1 1