Kuidas epoksiidist mullid välja saada ?

Võib juhtuda, et valades jäävad epoksiidi sisse mullid. Kuidas neist lahti saada?


1.       Gaasipõleti – kõige efektiivsem lahendus

Kasutades gaasipõletit, liigu mööda valatud pinda kiirelt üle. Ühte kohta ei tohiks põletiga liiga kaua kuumutada. Selle asemel pigem korrata tegevust mõned korrad mõne minutiliste vahedega. See on kõige efektiivsem lahendus mis tõenäoliselt toimib ka teie projekti puhul.

Liiga kaua ühte kohta kuumutades võid rikkuda oma projekti!

Gaasipõleti leiad ka meie e-poest!

 

2.       Epoksiidi soojendamine

Vaigu ja kõvendi võib soojendamiseks panna, koos pakendiga, sooja veega vanni. Kindlasti mitte tulikuuma. Soojema epoksiidi seest lahkuvad mullid juba naturaalselt kergemalt. Sooja epoksiidiga soojas ruumis töötades on kindlasti vähem mulle.

 

3.       Segamine

Segamisega ei tohiks kiirustada, me soovitame segada rahulikult vähemalt 5 minutit. Liiga kiiresti segades ajab juba alguses palju õhumulle sisse. Segada võiks võimalusel plastmassist segamispulgaga. Kare puidust segamispulk võib ka mulle vedada segu sisse.

Näiteks jahedas hoitud epoksiid, töötamine jahedas ruumis ning segades segutrelliga maksimum pööretel on tohutu mullide teke garanteeritud.

Peale segamist võiks oodata 3-5 minutit enne valamist, suurem osa mulle kaob juba selle aja jooksul.

 

Epoksiid.ee e-poes pakutaval Estopoxy Deep Pour tootel on juba enda omaduste poolest üheks teguriks vähene mullide teke. Vaata siit!

 


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kui tugev on epoksiidiga jõelaud ?

Järgmine

Epoksiidpõrand

Jaga seda artiklit